Business Event Management course

Як сказав Конфуцій : Знайди собі роботу для душі і в тебе не буде жодного робочого дня.

Сфера event-менеджменту з одного боку дуже проста (для того, щоб організовувати події не треба мати особливої освіти чи таланту), з другого складна через велику кількість нюансів, спілкування ну з дуже різними людьми.

Але якщо тобі подобається створювати класні події, дарувати людям свято, посмішки, допомагати їм рости і розвиватись - професія event-менеджера саме для тебе

Ти хочеш реалізувати свій талант в організації подій чи просто опанувати цю магічну професію? Тоді чекаємо тебе на нашому базовому курсі "Event manager"

Що ти отримаєш в результаті курсу:
- Базові знання хто такий Event Manager у бізнес середовищі (не весільний координатор чи тамада), а саме Event Manager. Навчимо як створити правильний імідж та здобути солідну репутацію.
- Як правильно планувати різні типи подій . Таймінг . Підводні камені. Допоміжні інструменти
- Як ефективно та якісно працювати з замовником . Визначення потреб клієнта. Складання комерційних пропозицій. Робота з запереченнями. Бюджет та кошторис.
- Робота з підрядниками
-Ефективний смм просування у фейсбук. Таргетинг. Особистий бренд. просування подій.
Кожен блок буде включати практичні кейси. Професіонали своєї справи поділяться з Вами досвідом та розкажуть на які граблі не варто вставати ))))
Після успішного закінчення курсу та реалізації проекту під керівництвом досвідчених викладачів ти отримаєш диплом .

Тривалість навчання: 3 місяці

Графік занять: Вт, Чт з 19.00-21.00