На сьогоднішній день процес автоматизації HR процесів в світі набирає абсолютно нових обертів. Компанії давно перейшли на цифровий облік даних і не топлять своїх HR-менеджерів в тонах паперових документів. Тільки Capterra пропонує розглянути більше 500 сервісів, що обіцяють збільшити ефективність роботи HR – департаменту зразу після впровадження.

Серед hr-програм можна виділити дві основні тенденції: комплексні рішення для бізнесу та нішові сервіси, присвячені конкретній hr-функції: набору, навчанню, обліку відпусток чи оцінки ефективності.

Майже всі програми платні, а тарифні плани побудовані на кількості працівників в базі.  До прикладу, базова вартість 1 працівника в британському Peoplehr складає 2 фунта на місяць, що дорівнює 66 українським гривням. Для середньої української компанії, в 200 працівників, Peoplehr буде коштувати 13 200 грн - щомісячно або 150 000 грн - на рік. Не мало, як для покращення роботи відділу, який виконує підримуючу функцію. Особливо, якщо майже всі дані можна вести в корпоративному Microsoft Excel чи Google Sheets умовно безкоштовно.

В Україні 13,7% компаній зберігають інформацію про працівників тільки в паперовому вигляді, без використання електронних версій.

В грудні 2015 року я провела опитування, в якому прийняли участь 120 компаній.

Метою дослідження було - дізнатись якими програмами користуються HR-ри в Україні. Учасникам опитування було запропоновано відповісти на 5 запитань:

  1. Чи зберігаєте ви дані працівників в одному місці в електронному вигляді: телефон, паспортні дані, освіта, пройдені тренінги та іншу інформацію.

  2. Де ви зберігаєте дані працівників (назва програмного забезпечення)

  3. Хто адмініструє цей процес.

  4. Чи задоволені ви місцем збереження даних? Яка кількість працівників в компанії на даний момент? 

TOP-5 програм, якими користуються HR-менеджери України для організації даних персоналу:

  1. Microsoft Excel від Microsoft Office

  2. Google Sheets

  3. Власна розробка компаній

  4. SAP, WorkDay, PeopleSoft Oracle

Так, звісно, плинність кадрів можна порахувати на калькуляторі. Плани навчання можна побудувати в Microsoft Excel, а карту працівника зберігати в паперовому вигляді разом з тестами і дисциплінарною політикою.  З цим важко сперечатись, але кожен HR-директор розуміє, скільки часу витрачається на адміністрування одного співробітника і що саме ця "паперова" робота виснажує всіх не залишаючи часу на створення посправжньому важливих

Автор статті: Аліна Токмиленко,

hr-директор 23Ресторани. Лідер проекту https://stafffr.com/