HR HELP. Робота над кейсом кав'ярні-пекарні "Львівські круасани": Удосконалення системи матеріальноїмотивації

10 лютого відбулась перша зустріч в рамках проекту HR HELP.

На цій зустрічі ми розглядали кейс кав’ярні-пекарні «Львівські круасани», який стосувався матеріальної мотивації персоналу.

Перш ніж братися за розробку нового, потрібно зрозуміти поточний стан справ та бажаний результат.

То ж нашу спільну роботу ми розпочали з аналізу поточної ситуації, а далі перейшли до серії запитань та відповідей і напрацювання ідей щодо вдосконалення окремих елементів стимулювання персоналу.

Скільки б ми не говорили про матеріальні стимули для персоналу все одно в ході дискусії дійшли висновку, що не грішми єдиними. Іноді банальні на перший погляд речі. Можуть мати більший вплив на працівників, ніж підвищення зарплати.

Таким чином, напрацьовані в ході зустрічі ідеї можна розділити на кілька груп:

 Матеріальні стимули:

  • Тарифна сітка.

Детальніше »

Які програми використовують hr-менеджери України - результати опитування

На сьогоднішній день процес автоматизації HR процесів в світі набирає абсолютно нових обертів. Компанії давно перейшли на цифровий облік даних і не топлять своїх HR-менеджерів в тонах паперових документів. Тільки Capterra пропонує розглянути більше 500 сервісів, що обіцяють збільшити ефективність роботи HR – департаменту зразу після впровадження.

Серед hr-програм можна виділити дві основні тенденції: комплексні рішення для бізнесу та нішові сервіси, присвячені конкретній hr-функції: набору, навчанню, обліку відпусток чи оцінки ефективності.

Майже всі програми платні, а тарифні плани побудовані на кількості працівників в базі.  До прикладу, базова вартість 1 працівника в британському Peoplehr складає 2 фунта на місяць, що дорівнює 66 українським гривням. Для середньої української компанії, в 200 працівників, Peoplehr буде коштувати 13 200 грн - щомісячно або 150 000 грн - на рік. Не мало, як для покращення роботи…

Детальніше »

Куди поділись кандидати?

_1

Нещодавно ми  провели серію зустрічей на тему «Куди поділись кандидати?».

Чому така тема?  Як пояснити її актуальність в період кризи в країні? Питання не з легких. Та давайте про все по порядку.

Озирніться навколо: майже на кожному магазині оголошення «потрібні працівники», в соц. мережах стрічки HR-ів та рекрутерів майоріють оголошеннями про роботу, JOB сайти наповнені вакансіями. Але на які б хитрощі і креативні ідеї не йшли рекрут ери - ситуація мало змінюється.

Так що ж відбувається, в чому причина, а головне, що з цим робити далі? Саме з цим і намагалися розібратись учасники клубу.

 Отож разом ми виділили наступні…

Детальніше »
Сторінка 1 з 3 1 2 3