Я мушу розповісти тобі про жаб, захоплено щебетала в трубку Мері.

- Фуууу, яких ще жаб, - наморщила свого носика від огиди Кет. Якщо ти про той новий французький ресторанчик, який відкрили на площі, то він звісно милий, але на експерименти з поїданням жаб я не готова.

- А я сьогодні з'їла жабу і ти знаєш – це круто.

- Так Мері, я тебе дуже люблю і поважаю, але навіть не проси зі мною цей експеремент не пройде….Ти знаєш мою не любов до того всього діла.

- Кет, та ти послухай, то не ті жаби про яких ти думаєш. Є така техніка в таймменеджменті З'ЇСТИ зранку ЖАБУ.

- Фууу, ну все, припини звучить огидно.

- Та ти дослухаєш чи ні?

- Охох ок, кажи, тільки благаю без подробець, я недавно дуже смачно поснідала.

- Добре добре, не переживай твоєму сніданку нічого не загрожує.  Так от, з'їсти жабу зранку – це означає, зробити якусь справу, яка тобі стоїть поперек горла. Як от мені розібрати ту стопку резюме, яка лежить вже тиждень.  

- Ти серйозно? Ти її розібрала?

- Ага, і щаслива неймовірно. Дивись як це працює:  коли ми робимо над собою зусилля, а ти вже знаєш, що мотивація в основному найбільше потрібна на старті, щоб почати роботу. МИ робимо зусилля і виконуємо найнеприємніш справу, далі день іде як по маслу і ми кайфємо від виконання іншиї приємних завдань. А якщо та жаба сидить у кутку полиці, то ми постійно розуміємо, що з'їсти її треба, але не хочеться і  постійно придумуємо собі будь яке завдання, яке наче б то важливіше, переконуємо себе, що воно важливіше і відтягуємо, відтягуємо….. Десять раз ходимо пити чай, бо ми капець як його хочемо, сидимо в соц. Мережах, бо там точно є щоь корисне, що можна пропустити і т.д, розумієш.

- Охх, Мері ще й як. А потім пів дня пробігло, а ти й не знаєш, що зробила і ніби все важливе….

- Так от, коли жаба з'їдається зранку більше не треба витрачати час на відмазки, можна просто пацювати.

- Хммм, цікаво-цікаво. -  Кет задумалася.

В її голові намалювалося кілька товстеньких жаб, якими вона завтра буде снідати. Мері рідко про щось говорила з таким запалом. А це значить, що варто спробувати.