Мері і Кет - коліжанки ще з часів навчання в універі, а для широкого загалу - Марія Іванівна і Катерина Олегівна - HRи, перед якими по струнці витягувались не лише кандидати, а й гендиректори компаній.У кожної з них за плечима десяток років досвіду. Випробування на міцність пройшли не лише вони як професіонали, а й їхня дружба.

І хоч день у них розписаний до хвилини: співбесіди, наради, конференції, інтерв'ю, відрядження, стоси документів.., але встановлена колись традиція незмінна. Раз на тиждень коліжанки зустрічаються за обідом чи просто за філіжанкою доброї кави аби потеревенити про своє жіноче... 

Але HR залишається HRом і за межами офісу. То ж чи вдасться Мері і Кет просто поділитися жіночими секретами, чи всі події свого життя вони аналізуватимуть через призму професійного досвіду?

Як люблять казати кандидати на співбесідах, так історично склалося, що ми опинилися в потрібному місці в потрібний час  :) І тепер, за згодою з коліжанок, переповідатимемо Вам частину розмов. Слідкуйте за розсилками і статтями на сайті.