Вступ

Мері і Кет - коліжанки ще з часів навчання в універі, а для широкого загалу - Марія Іванівна і Катерина Олегівна - HRи, перед якими по струнці витягувались не лише кандидати, а й гендиректори компаній.У кожної з них за плечима десяток років досвіду. Випробування на міцність пройшли не лише вони як професіонали, а й їхня дружба.

І хоч день у них розписаний до хвилини: співбесіди, наради, конференції, інтерв'ю, відрядження, стоси документів.., але встановлена колись традиція незмінна. Раз на тиждень коліжанки зустрічаються за обідом чи просто за філіжанкою доброї кави аби потеревенити про своє жіноче... 

Але HR залишається HRом і за межами офісу. То ж чи вдасться Мері і Кет просто поділитися жіночими секретами, чи всі події свого життя вони аналізуватимуть через призму професійного досвіду?

Як люблять казати кандидати на співбесідах, так історично склалося, що ми опинилися в потрібному місці в потрібний час  :) І тепер, за згодою з коліжанок, переповідатимемо Вам…

Детальніше »

Про жаб

Я мушу розповісти тобі про жаб, захоплено щебетала в трубку Мері.

- Фуууу, яких ще жаб, - наморщила свого носика від огиди Кет. Якщо ти про той новий французький ресторанчик, який відкрили на площі, то він звісно милий, але на експерименти з поїданням жаб я не готова.

- А я сьогодні з'їла жабу і ти знаєш – це круто.

- Так Мері, я тебе дуже люблю і поважаю, але навіть не проси зі мною цей експеремент не пройде….Ти знаєш мою не любов до того всього діла.

- Кет, та ти послухай, то не ті жаби про яких ти думаєш. Є така техніка в таймменеджменті З'ЇСТИ зранку ЖАБУ.

- Фууу, ну все, припини звучить огидно.

- Та ти дослухаєш чи ні?

- Охох ок, кажи, тільки благаю без подробець, я недавно дуже смачно поснідала.

- Добре добре, не переживай…

Детальніше »

Мотивація

- Дивні вони ті чоловіки. ….

Кет  стояла на автобусній зупинці і проводжала поглядом двох пузатих дядь з пляшками пива.

Цікаво, чого вони хочуть, ради чого живуть? Я ніколи не розуміла мужчин до кінця, вони такі різні і такі однакові водночас – подумала Кет, коли перед її очима постав молодий симпатичний мужчина, який вийшов з пляшкою пива із магазину і попрямував до свого новенького мерса.  Думки Кет перервав автобус, який під’їхав на зупинку. Ввечері, вона все таки вирішила трошки погуглити про мотивацію людей і закрити питання, яке так несподівано виникло на зупинці.

Отож, що у нас по мотивації:

Маслоу, Герцберг…… . Ну з їхніми теоріями знайомий кожен HR. До речі, Мері просила підкинути інфо, в неї на роботі чергова зміна системи мотивації і шеф довірив їй цю справу. Треба покидати їй посилань. Дівчина далі заглибилася в мегабайти інформації, які лилися на неї через інтернет.  Десь через 20 хвилин,…

Детальніше »
Сторінка 1 з 1